III Niedziela Wielkiego Postu - 07.03.2021 r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na marzec: „O nawrócenie grzeszników”. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. O godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża dla młodzieży, a w przyszłą niedzielę dla dzieci.
  2. Dzisiaj na Mszy Świętej wieczornej kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Kingi -  P. Krystyna Grządziel
  4. Jutro – Dzień Kobiet. Módlmy się za wszystkie kobiety:  o Boże błogosławieństwo dla nich, opiekę Matki Bożej Łaskawej i wierność  w powołaniu.
  5. Od środy rozpoczniemy nowennę do Św. Józefa, na Mszach wieczornych. Niech w tym roku, poświęconym opiekunowi Kościoła, wzrasta nasza gorliwość. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  6. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych, porannej i wieczornej. Zachęcamy do uczestnictwa.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Eucharystia, a po niej Droga Krzyżowa.
  8. W sobotę VIII rocznica wyboru papieża Franciszka. Modlimy się za Niego i w intencji Ojczyzny.
  9. Przyszła niedziela nosi nazwę „Laetare”, czyli radości. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła, za tegoroczny sezon zimowy.
  10. W przyszłą niedzielę rodzina z Ukrainy zbierać będzie ofiary na leczenie chorego dziecka. Na prośbę tamtejszego biskupa nasz biskup rzeszowski zezwolił na taką zbiórkę w naszej diecezji.
  11. „Gość Niedzielny” wydał numer specjalny o Św. Józefie w cenie 9 zł. Zachęcamy do zakupu.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 131 – 148, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  149 – 155.