III Niedziela Adwentu - 12.12.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela Adwentu nazwana jest niedzielą radości – „Gaudete”. Adwentowa radość wypływa z oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa. U nas dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Wspomożenie Wiernych – P. Alicja Szczepanik
    11.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
  3. Przypominamy, że Roraty są celebrowane codziennie o godz. 17.00.
  4. Jutro wypada 40-ta rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Modlimy się za Ojczyznę i papieża Franciszka.
  5. We wtorek wspomnienie Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła Przyjaciół Radia Maryja i Via.
  6. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus, po Mszy porannej.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17.00 Msza Święta.
  8. W tym roku z racji pandemii nie będzie tradycyjnej spowiedzi przedświątecznej z udziałem księży z dekanatu. Zachęcamy do skorzystania z zaplanowanych spowiedzi i nie odkładania jej na ostatnie dni przed świętami. W sobotę od 16.30 do 18.00 zapraszamy mieszkańców Debrzy, Niedybrza, Pola, Ukrainy, Grabówki.
  9. Kancelaria przed świętami czynna tylko w tym tygodniu.
  10. Kończy się akcja Caritas pt. „Torba Miłosierdzia”. Wszystkie dary prosimy składać do przyszłej niedzieli. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  11. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna – na remont kościoła.
  12. Młodzież z KSM-u rozprowadza dzisiaj kartki świąteczne – „Bóg zapłać” za hojność.
  13. Na stoliku pod chórem są wyłożone maseczki  na twarz, dyby ktoś sobie zapomniał.
  14. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 653 – 700, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 701 – 716.
  15. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Krystyna Ciupak, Śp. Leon Więckowski, Śp. Franciszka Rusinek. Módlmy się o zbawienne Ich dusz. Wieczny odpoczynek…