II Niedziela Wielkiego Postu - 28.02.2021 r.

1. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną też „Niedzielą — Ad Gentes”, obchodzony jest Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc dla polskich misjonarzy.
  2. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża  dla ojców i mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla młodzieży.
  3. Caritas rozprowadza od dzisiaj — baranki i paschałki. Dochód przeznaczony na wsparcie najuboższych.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Maria Jaworska
    11.15 różę Św. O. Pio -  P. Magdalena Domagalska
  5. Jutro Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Poprzez złożoną ofiarę z życia, zasługują na nasza pamięć i modlitwę.
  6. We czwartek będziemy obchodzić imieniny biskupa seniora Kazimierza Górnego. Zachęcamy do modlitwy w intencji czcigodnego Solenizanta.
  7. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej popołudniowej adoracja Najświętszego Sakramentu tzw. „Godzina Święta”.
  8. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
  9. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe, Eucharystia i Droga Krzyżowa, a później zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.
  10. Dzieci przygotowujące się do I-ego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej w sobotę na wieczornej Eucharystii otrzymają książeczki. Zapraszamy rodziny do udziału. Po Mszy Świętej — spotkanie dla rodziców.
  11. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  12. W przyszłą niedzielę zmian tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Na Mszy Świętej o godz. 16.00 kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 119 – 128, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  131 – 148.