Chrzest Pański - 10.01.2021 r.

1. W dniu dzisiejszym wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, chcemy podziękować Dobremu Bogu za dar sakramentu Chrztu Świętego, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia, ale kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do M.B. Gromnicznej.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
    11.15 różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara – P. Jan Jaworski
  3. W tym tygodniu ferii, Msze Święte tylko rano o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem o godz. 17.00.
  4. Kancelaria czynna w tym tygodniu: w poniedziałek o godz. 18.00 i czwartek po Mszy porannej.
  5. W środę modlimy się za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu.
    O godz. 17.00 Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Katecheza i zapisy w poniedziałek o godz. 18.00. Składka w przyszłą  niedzielę  — inwestycyjna na remont kościoła.
  8. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy wsparli przez kolędników misyjnym dzieci Masajskie. Serdeczne „Bóg zapłać”  składamy ks. wikariuszowi, S. Katechetce i wszystkim dorosłym za przygotowanie programu misyjnego z poprzedniej niedzieli.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 44 – 52, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 53 – 58 „d”.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Rafał Oczoś. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek …