XXXII Niedziela zwykła - 08.11.2020 r.

1. Msze Święte w czasie pandemii w niedziele są sprawowane: o godz. 7.15, 9.15, 11.15, 13.00 i 16.00.
  2. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku swoimi ofiarami wspieramy Republikę Środkowoafrykańską. Ze względu na przepisy, prosimy aby ewentualne ofiary zostawiać do koszyku pod chórem.  Składka dzisiejsza na utrzymanie cmentarza.  O godz. 15.30 wypominki – zakończenie akcji „różaniec do granic nieba”. Dziękujemy tym wszystkim którzy w tym tygodniu podjęli modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Kancelaria czynna po Mszy wieczornej tylko we wtorek. Zachęcamy do korzystania z maila, jak we wszystkich urzędach w Polsce.
  4. Wszystkie spotkanie grup duszpasterskich są odwołane, ze względu na przepisy. Młodzież ma swoje spotkani poprzez internet.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Królowej Korony Polskiej – P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
  6. Jutro  święto Bazyli Laterańskiej – matki wszystkich kościołów świata.
  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    czwartek – Św. Jozafata, męczennika jedności chrześcijan
    piątek – Św. Braci polskich, pierwszych męczenników
  8. W środę  święto Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę. Msze Święte o godz. 6.30 i 17.00 z kazaniem. Bardzo prosimy o udekorowanie naszych domów flagami państwowymi. Mamy możliwość ich zakupienia – dzisiaj u młodzieży z KSM-u.
  9. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta.
  10. W przyszłą niedzielę IV Światowy Dzień Ubogich. U nas chrzty na Mszy Świętej o godz. 11.15. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w czwartek po Mszy wieczornej.
  11. Oprócz modlitwy w rodzinach i Pisma św. niech w tych dniach szczególnych, gdy jesteśmy jakby zamknięci w domach towarzyszy nam także prasa katolicka.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej z nr 183 — 193, za posprzątanie kościoła, placu, oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej z nr 196 – 209.