XXV Niedziela zwykła - 20.09.2020 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby wszystkie media służyły prawdzie i miłości oraz o wolność słowa dla mediów katolickich. Z tej okazji zbieramy dzisiaj ofiary do puszek dla diecezjalnego radia Via. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Franciszka  – P. Józef Kwiatkowski
  3. W poniedziałek w liturgii święto Mateusza Ewangelisty.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00. Nowenna do św. Jana Pawła II.
  5. W środę wspomnienie Św. O. Pio. W DPS-ie uroczysta Msza Święta o godz. 11.00, w kościele o godz. 18.00. Na Mszę Święta wieczorną z kazaniem zapraszamy Grupę Modlitewną Św. Ojca Pio. Zapraszamy chętnych do włączenia się w tę modlitewną wspólnotę.
  6. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej zapraszamy na Mszę Święta we czwartek o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie organizacyjne.
  7. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  8. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
  9. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako dzień Migranta. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych na wyspie Lesbos.
  10. Zespół „Gratia” zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 16.00 i późniejsze dziękczynienie po Eucharystii. Chcemy w tym roku, aby wieczory uwielbienia były połączone z niedzielną Eucharystią.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 741 – 748, za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę oraz za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 749– 755 „e”.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jan Kłósek. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…