XXIII Niedziela zwykła - 06.09.2020 r.

1. Dzisiaj na Jasnej Górze Ogólnopolskie Dziękczynienie za tegoroczne plony. Składka na Seminarium Duchowne.
  2. U nas dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na wrzesień: „Módlmy się o dobre wychowanie dzieci i młodzieży”. O godz. 13.00 dodatkowa Msza Święta z okazji pielgrzymki rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi z gminy Chmielnik.
  3. Jutro rozpoczniemy nawiedzenie Maryi w znaku obrazu Solidarności. Powitanie o godz. 18.00 i Msza Święta. Po niej adoracja dla Solidarności Rolników Indywidualnych i Straży Honorowej NSPJ. O godz. 20.15 zapraszamy na adorację  grupę modlitewną Św. O. Pio do Apelu o godz. 21.00.
  4. We wtorek drugi dzień nawiedzenia. Msza Święta o godz. 6.30, później obraz zostanie przeniesiony do DPS i tam będzie adorowany do godz. 13.00. Adoracja w kościele od 13.00 do 14.00 dla żeńskich grup różańcowych. Od 14.00 do 15.00 dla męskich grup różańcowych. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa słowami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 16.00 Msza Święta na zakończenie peregrynacji (nie już będzie Mszy o godz. 18.00).
  5. We wtorek święto Narodzenia Matki Bożej zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Siewnej. Poświęcenie ziarna na zasiew na Mszach Świętych o godz. 6.30 i 16.00. Odpust w Hyżnem szczegóły na plakatach.
  6. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Dominika  – P. Stanisław Chmiel
  7. Spotkanie Koła przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w przyszłym tygodniu.
  8. Spotkanie scholii w środę o godz. 16.00 w salce w Domu Parafialnym
  9. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkanie w piątek po Mszy Świętej do salki parafialnej młodzież od 7 klasy Szkoły Podstawowej.
  11. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej
  12. W przyszłą niedzielą dzień modlitw za papieża Franciszka i Ojczyznę.
  13. Kościół  Polsce w przyszłą niedzielę będzie obchodzi 54 Dzień Środków Społecznego Przekazu i rozpocznie X Tydzień Wychowania. U nas dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  14. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 729 – 735 „c”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 739 – 740 „e”.
  15. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisław Szajna. Módlmy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…