XVIII Niedziela zwykła - 02.08.2020 r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc sierpień: „O trzeźwość rodzin, parafii i naszej Ojczyzny”. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
  2. Dzisiaj także możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej  – P. Stanisława Kaplita
    11.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
  4. W tym tygodniu, jak przez całe wakacje Msze Święte tylko rano, w czwartek piątek i sobotę także i wieczorem. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę, czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  5. We czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy Świętej wieczornej – Godzina Święta”.
  6. W piątek odwiedzimy chorych po Mszy porannej.  Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. O godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza Święta. Po niej zmiana biletów straży honorowej NSPJ.
  7. We wtorek, 4 sierpnia, rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona do duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy pielgrzymów na Mszę św. o godz. 6.30 w kościele farnym w Rzeszowie. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA, które codziennie będzie pomagało wypełnić zobowiązania pielgrzymie. Szczegółowe informacje na stronie internetowej radia Via.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 594 – 608, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 609 – 625. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  9. W tym tygodniu dobył się pogrzeb śp. Kazimierz Kozak. Módlmy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…