XII Niedziela zwykła - 21.06.2020 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
    11.15 różę Matki Kościoła – P. Anna Ziaja
  3. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami otoczmy wszystkich ojców naszej parafii, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki. Niech zmarłym da Bóg, wieczne szczęście.
  1. We wtorek, na Mszy wieczornej do grona ministrantów zostaną dołączeni dotychczasowi kandydaci.
  2. W środę uroczystość narodzin Św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek o godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi) i o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe i Eucharystia.
  4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o godz. 11.00 uroczystość I-ego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej. Rodziców i dzieci, prosimy, aby zgromadzili się przed kościołem wcześniej. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci prosimy bardzo, aby na tej Mszy uczestniczyli tylko rodzice dzieci z I-ej Komunii. Wszystkich innych zapraszamy na inne godziny. Bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby.
  5. Przypominamy prośbę Kościoła, aby w uroczystość Komunii nie podawać w domach alkoholu.
  6. Próby dla dzieci przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej rozpoczną się w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 (po Mszy i nabożeństwie). Pozostałe w zależności od potrzeb. W środę odnowienie przymierza chrztu świętego podczas Mszy Świętej wieczornej. Spowiedź dla dzieci w sobotę od godz. 10.30 do 11.30.
  7. Spowiedź na zakończenie roku w czwartek od godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby młodzież i dzieci skorzystały z tej możliwości, aby z czystym sercem dziękowali za przeżyty, jakże trudny rok szkolny i poprosiły o szczęśliwe wakacje.
  8. W piątek zakończenie roku szkolnego Mszą Świętą o godz. 8.00 dla młodzieży z klas VI, VII, VIII, a o godz. 9.30 dla dzieci z klas IV, V. Zapraszamy uczniów, wychowawców i rodziców. Nie będzie Mszy Świętej rano o godz. 6.30.
  9. Prosimy rodziców dzieci z klasy I i V Szkoły Podstawowej, aby nie kupowali podręczników do katechezy, ponieważ nowe podręczniki przyjdą w czasie wakacji.
  10. W przyszłą niedzielę odbędą się wybory na prezydenta RP. Przypominamy o obywatelskim obowiązku uczestniczenia. Módlmy się o dobrą przyszłość naszej Ojczyzny. Proszono, aby przypomnieć o dowodzie tożsamości.
  11. Dzisiaj o godz. 20.00 koncert artystów z całego świata w hołdzie św. Janowi Pawłowi II, z okazji 100-lecia chrztu. Pierwotnie miał się odbyć w Nowym Jorku, pozostała transmisja on-line.
  12.  „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 505 – 520 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. Troskę o czystość naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci z Komunii.
  13. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Pauliny Adeli Filip. Módlmy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…