XI Niedziela zwykła – 14.06.2020 r.

1. Składka na biedne kościoły w diecezji.
  2. Wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało, Panom ze Straży Matki Bożej, służbie liturgicznej, Paniom niosących feletrony Panom niosącym chorągwie oraz tym, którzy przyczynili się do przepięknego przebiegu Nabożeństwa jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”
  3. Pamiętajmy nadal, o wymogach sanitarnych — w świątyni mamy obowiązek zakryć usta oraz nos lub zachować bezpieczną odległość. Znak pokoju przekazujemy tylko przez skinięcie głowy. Zagrożenie zakażeniem nie minęło. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.
  4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do uczestniczenia w procesjach eucharystycznych, po Mszy Świętej wieczornej.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janina Zawiło
  6. Spotkania dzieci przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej: poniedziałek – SP 3, wtorek SP 2, po nabożeństwie czerwcowym.
  7. W środę spotkanie uczniów klasy 6 z SP 1, po Mszy Świętej wieczornej. Prosimy o przyniesienie zdjęć do indeksu.
  8. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół i błogosławieństwo dzieci. Nie będzie błogosławieństwa indywidualnego  z włożeniem rąk, tylko ogólne!
  9. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nowenna do Św. Patronów naszej diecezji.
  10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  11. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych we wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Składka inwestycyjna przeznaczona na remont.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 482 – 489 „a” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę. W sobotę prosimy rodziny z nr 505 – 520.
  13. Poradnie przygotowujące narzeczonych do małżeństwa wznowiły swoją działalność, szczegóły na stronach internetowych.