V Niedziela zwykła - 09.02.2020 r.

1. Składka dzisiejsza na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  2.  „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Krzysztofa  -  P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Antoniego – P. Tadeusz Kozłowski
  3.  We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Msze Święte o godz. 6.30 , 9.00 i 17.00. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym obecność na Mszy Świętej o godz. 9.00, będziemy udzielać sakramentu namaszczenia oraz modlić się za wszystkich chorych i cierpiących.
  4.  Spotkanie koła Przyjaciół radia Maryja i Via we wtorek po Mszy Świętej.
  5.  We czwartek dzień modlitwy za Ojca Świętego – Franciszka i naszą Ojczyznę.
  6.  W piątek Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy, za ich przyczyną modlimy się o nawrócenie naszego kontynentu. Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 kandydaci do bierzmowania odnowią przymierze chrztu.
  7. W przyszłą niedziele chrzty. Zapisy katecheza chrzcielna w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  8. 8. Składka w przyszłą niedzielę na cele parafialne – remont kościoła. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  9. W tym tygodniu rozpoczniemy prace w kryptach pod kościołem.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 347- 349 „b”, za posprzątanie kościoła, placu oraz ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 350– 356 „a”.