V Niedziela Wielkanocna - 10.05.2020 r.

1. Dziś kolejny dzień naszego odpustu parafialnego.
  2. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za czynne włączenie się w przeżywanie odpustu oraz godne przyjęcie Księdza Biskupa. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Caritasowi, Akcji Katolickiej, młodzieży z KSM-u oraz Panom Kościelnemu i Organiście.
  3. Szczególnie dziękujemy za włączenie się we wspólną modlitwę różańcową – „Jerycho” oraz tym — którzy przygotowali pomocną stronę internetową.
  4. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej. Zachęcamy do codziennego omawiania litanii w domu, lub przy kapliczkach z zachowaniem obowiązujących przepisów.
  5. We wtorek przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. Modlitwą wspierajmy personel medyczny, który w obecnej sytuacji służy chorym z narażeniem życia. Wzywają nas do tego nasi Pasterze. Tekst apelu na stronie diecezjalnej.
  6. W środę 103-ia rocznica Objawień Fatimskich i 39 rocznica zamachu na Jana Pawła II.  W tym dniu modlimy się w intencji Ojca Świętego Franciszka i naszej Ojczyzny.
  7. We czwartek świętego Macieja apostoła, a w sobotę Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  8. W piątek o godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i o godz. 18.00 nabożeństwo majowe oraz Eucharystia.
  9. Dziękujemy bardzo za ofiary składane na utrzymanie kościoła składane na konto, do skarbony, czy tez osobiście w kościele. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na remont świątyni.
  10. Wznawiamy sprzątanie kościoła. W sobotę prosimy rodziny z nr.  388 – 392 „c”.
  11. Podatki będą przyjmowane w dniach 11-18 maja w godz.8.00-13.00

w świetlicy Domu Ludowego.

1. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysławy Ziaja. Niech Pan przyjmie Ją do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…