Św. Józefa Sebastiana Pelczara - 19.01.020 r.

1. Dzisiaj uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Kazimierz – P. Władysław Cwynar
    11.15 różę Św. Jana Bosko  -  P. Anna Kąkol
  3. W czasie ferii, Msze Święte tylko rano o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem o godz. 17.00. Kancelaria czynna od poniedziałek, środę i czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  4. W środę nowenna do Św. Jana Pawła II, a w czwartek do Św. O.Pio.
  5. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta.
  6. W sobotę święto nawrócenia Świętego Pawła – zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Za udział w modlitwach można zyskać odpust zupełny  pod zwykłymi warunkami.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.
  8. We wtorek obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Niech w naszych codziennych relacjach nie zabraknie ludzkiej życzliwości dla ludzi w podeszłym wieku. Niech wyrazem naszej wdzięczności stanie się także serdeczna modlitwa w ich intencji.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 319- 333, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 334– 339.
  10. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Marii Ostrowskiej i śp. Alfreda Szałegi. Niech Pan przyjmie ich do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…