Niedziela Świętej Rodziny - 27.12.2020 r.

1. Dziś uroczystość Świętej Rodziny. Modlimy się o świętość naszych rodzin. Pamietajmy w modlitwie o ks. bpie Janie w dniu Jego imienin.
  2. Życzenia do naszej parafii przysłali Księżą Biskupi, Seminarium Duchowne, instytucje diecezjalne, S. Prowincjalna Felicjanek, Senatorowie, Posłowie, Wójt Gminy i inne władze samorządowe, firmy z terenu Gminy.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. W Nowy Rok prosimy chętnych do prowadzenia modlitwy różańcowej. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Kazimierza – P. Władysław Cwynar
    11.15 różę Św. Jana Bosko – P. Anna Kąkol
  4. Jutro Świętych Młodzianków, modlimy się w intencji dzieci.
  5. We czwartek zakończenie starego roku. O godz. 15.00 uroczysta Msza Święta i nabożeństwo dziękczynno – błagalne. Za uczestnictwo można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok, dzień modlitw o pokój na świecie. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nie będzie nieszporów.
  7. W tym tygodniu wypada I-a sobota miesiąca. Serdecznie zapraszamy na nowennę do MB Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny spodziewające się dziecka jak i małżeństwa pragnące posiadać potomstwo.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom choinek; Panom i młodzieży z KSM-u i LSO za ich ustawienie, przygotowanie szopki.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 25 – 32, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 33 – 43 b.