II Niedziela Adwentu - 06.12.2020 r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych Intencja na grudzień: „O świętość naszych rodzin”.
  2. Ks. biskup ordynariusz zwraca się z prośbą o modlitwę w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Członków żywego różańca prosimy, aby w tej intencji indywidualnie ofiarować we czwartek jeden dziesiątek różańca, a odmawiając przed Mszą Świętą pierwszy dziesiątek (w dzień powszedni i święta).
  3. Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. która wesprze diecezje i wiernych m.in. w Rosji, na Białorusi, Kazachstanie i Ukrainie.
  4. Pobłogosławione opłatki są do wzięcia z bocznych ołtarzy lub z zakrystii. Ofiary przeznaczamy, na remont kościoła.
  5. Od dzisiaj można nabywać świece wigilijne Caritas.
  6. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Bł. Karoliny Kózka – P. Stanisławy Szczepańskiej
    11.15 różę Św. Faustyny – P. Władysława Sitarz
  7. Przypominamy, że Roraty z okolicznościową homilią, w naszej parafii codziennie o godz. 17.00.
  8. We wtorek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 17.00.
  9. Pamiętając o prośbie Maryi, by w Niepokalane Poczęcie przeżywać „Godzinę Łaski” informujemy, że od 12.00 do 13.00 będzie otwarty kościół dla chętnych. Zapraszamy do nawiedzenia.
  10. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę wypadają  Kwartalne Dni modlitw w intencji życia prawdziwie chrześcijańskiego dawnej tzw. „Suche Dni”.
  11. Przyszła niedziela, to niedziela adwentowej radości. Dla Polaków, kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Modlimy się za ofiary komunizmu.
  12. Zapisy dzieci do chrztu na grudzień i katecheza przedchrzcielna w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy rodziców i chrzestnych.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 11 „b” – 13 „c”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 13 „d” – 17.