Chrystusa Króla - 22.11.2020 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po Mszy o godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj także zbiórka do puszek dla Seminarium Duchownego, jako tzw. „jesienna pomoc”. Ze względu na przepisy, prosimy aby ewentualne ofiary zostawiać do koszyku pod chórem.
  3. W liturgii Kościoła dzisiaj wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji polecajmy w modlitwach naszego Pana Organistę i wszystkich zaangażowanych w piękno liturgii.
  4. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj na Mszę Świętą o godz. 16.00 i późniejsze dziękczynienie po Eucharystii.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
  6. W poniedziałek po Mszy porannej nowenna do św. O. Pio.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta
  8. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej, w każdą sobotę.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana oraz nowy rok duszpasterski.
  10. „Bóg zapłać” za ofiary na rzecz parafii składane w kościele lub wpłacane na konto bankowe. Składamy także podziękowanie za nowy ornat na dzisiejszą uroczystość.
  11. Osoby modlące się w ramach akcji „różaniec do granic nieba”, proszone są o wypełnienie ankiety na stronie: https://rozaniec.webankieta.pl
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej z nr 210 — 220, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 1 – 11.
  13. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby; śp. Stanisław Ostrowski, śp. Anna Pyziak. Módlmy się o zbawienie ich dusz. Wieczny odpoczynek…