XXXIII Niedziela zwykła - 17.11.2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy III Światowy Dzień Troski o Ubogich, którego mottem są słowa: „Ufność nieszczęśliwych, nigdy ich nie zawiedzie”. Składka inwestycyjna — na remont kościoła.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Jadwiga Zawiło
  4. W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózka, współpatronki naszej diecezji, patronki młodzieży żeńskiej. Serdecznie zapraszamy na Mszę o godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    środa – Św. Rafała Kalinowskiego, powstańca i karmelitę
    czwartek – Ofiarowania NMP
    piątek – Św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego i organistów
  6. We wtorek, nowenna do Patronów diecezji. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.
  7. W piątek po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Św. Jana Pawła II, w sobotę po Mszy rannej nowenna do Św. O.Pio.
  8. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta, na którą zapraszamy kandydatów do bierzmowania – otrzymają modlitewniki. W tym tygodniu nie ma spotkań w grupach.
  9. Zespół „Gratia” zaprasza na wieczór uwielbienia w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla, kończymy kolejny rok liturgiczny. Ofiarami do puszek wesprzemy Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  11. Uroczystość Chrystusa Króla jest świętem patronalnym KSM-u i Akcji Katolickiej. W Rzeszowie uroczysta Msza św. w katedrze pod przewodnictwem Ks. Biskupa o godz. 12.00.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 228- 235 „a”, za posprzątanie kościoła, placu, wygrabienie liści oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 236 – 243. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.