XXXII Niedziela zwykła - 10.11.2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku swoimi ofiarami do puszek wspieramy Sudan Południowy. Składka dzisiejsza na utrzymanie cmentarza.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
    11.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
  3. Jutro święto Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę. Msze Święte o godz. 6.30 i 17.00 z kazaniem. Bardzo prosimy o udekorowanie naszych domów flagami państwowymi.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Św. Jozafata, męczennika jedności chrześcijan
    środa – Św. Braci polskich, pierwszych męczenników
  5. Spotkanie Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę III Światowy Dzień Ubogich. U nas chrzty na Mszy Świętej o godz. 11.15. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w środę po Mszy wieczornej.
  8. Także w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka inwestycyjna – na remont kościoła.
  9. Parafia bł. ks. Władysława Findysza w Rzeszowie dziękuje za złożone ofiary na budowę kościoła.
  10.  „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 220- 227 „a”, za posprzątanie kościoła, placu, wygrabienie liści oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 228 – 235„a”.
  11. Jan Budziaszek i Fundacja „Jednego Serca” zapraszają na koncert: „Rzeszów śpiewa patriotycznie” 11.11 (poniedziałek) na rzeszowskim rynku. Wstęp wolny.
  12.  Ogłoszenia społeczne. Sołtys wsi informuje, że podatek rolny będzie zbierany w dniach 12-18.11 br. w godz. 8-13 w świetlicy Domu Ludowego w Chmielniku.
  13. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Antoni Salwa, śp. Julia Chmiel, śp. Helena Nowak. Módlmy się o zbawienie ich dusz. Wieczny odpoczynek…