XXXI Niedziela zwykła - 03.11.2019 r.

 1. Dzisiaj gościmy Ks. Proboszcza z parafii pw. Bł. Władysława Findysza, który głosi Słowo Boże; za które dziękujemy. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć budującą się świątynię. Zachęcamy do ofiarności.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na listopad: „Módlmy się za zmarłych z naszych rodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące”. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
 3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
   9.15 różę Św. Małgorzaty od NSP Jezusa  – P. Małgorzata Tereszkiewicz
  11.15 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyna Szpunar
 4. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca, modlimy się za powołanych i o dar nowych powołań.
 5. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta.
 6. W sobotę święto Bazyliki Lateranejskiej, matki wszystkich Kościołów świata — modlimy się za Ojca Świętego.
 7. Jak informowaliśmy, koszt wywozu śmieci z cmentarza nieustannie wzrasta. Obecnie to ponad 15 tysięcy złotych rocznie. Opłaty z okazji budowy nagrobków nie pokrywają nawet połowy tej kwoty. Dlatego, jak co roku, prosimy o dodatkową składkę — w przyszłą niedzielę — na utrzymanie cmentarza. Prosimy o zrozumienie i ofiarność.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku w naszych modlitwach pamiętajmy o chrześcijanach prześladowanych za wiarę w Sudanie Południowym. Po Mszy będą zbierane ofiary do puszek, aby wesprzeć odbudowę domów i świątyń oraz na pomoc tamtejszym chrześcijanom.
 9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 207- 219, za posprzątanie kościoła, placu, wygrabienie liści oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 220 – 227 „a”.