XXVII Niedziela zwykła - 06.10.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja różańcowa: „Aby rodziny przez wspólny różaniec wspierały misjonarzy”. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zdeklarowali się i podjęli modlitwę za misjonarzy w październiku. Zachęcamy innych do włączenia się w to dzieło.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Antoniego – P. Tadeusz Kozłowski
    11.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
  4.  Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00. Niech nie ustanie nasza gorliwość, aby trwać z Maryją na modlitwie różańcowej.
  5. Jutro Matki Bożej Różańcowej.
  6. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via; we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańmy, chodźmy”. W związku z tym, jak co roku, ofiarami do puszek wspieramy Fundację Dzieła III Tysiąclecia, która prowadzi fundusz stypendialny dla zdolnej, a biednej młodzieży. Prosimy serdecznie o wsparcie tych wartościowych i młodych ludzi.
  9. Również w przyszłą niedzielę imieniny Ks. Biskupa Edwarda i ks. Edwarda Stochli, polecamy w  modlitwach ich posługę.
  10. Na bocznych ołtarzykach są wyłożone nasze parafialne kalendarze w cenie 3,00 zł., a w zakrystii kalendarze rolnicze po 20 zł. oraz misyjne po 5 zł.
  11. W przyszłą niedzielę wybory do Sejmu i Senatu. Weźmy w nich udział. Pamiętajmy, że od głosu każdego z nas zależy jaka będzie Polska.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 166- 174 „c”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 175 – 183.