XXV Niedziela zwykła - 22.09.2019 r.

1. Dzisiaj gościmy O. Marka – kapucyna z Terliczki, który przybliża nam życie i dzieło Św. O. Pio.
  2. Dzisiaj — u nas, zbiórka do puszek na diecezjalne radio „Via”. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara – P. Jan Jaworski
    11.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Ziaja
  4. Jutro wspomnienie Św. O. Pio. W DPS-ie uroczysta Msza Święta o godz. 11.00, w kościele o godz. 18.00. Słowo Boże w tym dniu będzie głosił Ks. Piotr Fortuna, proboszcz z Matysówki. Na Mszę Święta wieczorną zapraszamy Grupę Modlitewną Św. Ojca Pio.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  7. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 156- 159 „b”, za posprzątanie kościoła, placu oraz za ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 160 – 165.
  9. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Maria Bomba i śp. Antoni Lampart. Modlimy się o zbawienie ich dusz. Wieczny odpoczynek…