XXIX Niedziela zwykła - 20.10.2019 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Przez cały tydzień pragniemy wspierać dzieło misyjne Kościoła naszą modlitwą, a szczególnie modlitwą różańcową – codziennie po Mszy Świętej o godz. 17.00. Składka dzisiejsza inwestycyjna na remont kościoła. Dzisiaj także tradycyjne liczenie wiernych.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta z udziałem dzieci o godz. 13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę P. Jezusa Miłosiernego – P. Anna Kmiotek
    11.15 różę Najświętszego Serca Pana Jezusa – P. Anna Szydeło
  4. We wtorek wspomnienie Św. Jana Pawła II, święto patronalne Szkoły Podstawowej Nr 2 w Chmielniku. Po Mszach Świętych ucałowanie relikwii.
  5. W środę po Mszy porannej – nowenna do Św. O.Pio.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta.
  7. Wieczór uwielbienia w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Prowadzi nasz zespół „Gratia”. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia naszej świątyni. Będziemy dziękować za dar świątyni oraz modlić się za fundatorów, budowniczych naszego kościoła. Także w przyszłą niedzielę — zmiana czasu. Składka, jak ogłaszaliśmy poprzednio, na potrzeby misji.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 184- 194, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 195 – 205.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Genowefy Płodzień. Módlmy się o zbawienie jej duszy. Wieczny odpoczynek…