XVIII Niedziela zwykła - 04.08.2019 r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc sierpień: „O trzeźwość rodzin, parafii i naszej Ojczyzny”. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  2. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętych o godz. 9.15 i 11.15 grać będzie kwartet smyczkowy z wokalistką „Distinto”. Młodzi muzycy - studenci, pragnął podzielić się swoją pasją uwielbienia Boga poprzez śpiew liturgiczny. Kwadrans przed Eucharystia poprzez śpiew rozpoczniemy przygotowanie do liturgii. Po Mszy Świętej ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć młode talenty.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej  – P. Stanisława Kaplita
    11.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
    Bardzo prosimy rozpocząć o kwadrans wcześniej, ze względu na koncert.
  4. W tym tygodniu, jak przez całe wakacje Msze Święte tylko rano, w piątek i sobotę także i wieczorem. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę, czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – święto Przemienienia Pańskiego
    czwartek – Św. Dominika
    piątek – Św. Teresy Benedykty – patronki Europy
    sobota – Wawrzyńca, diakona
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 86 „a”- 92, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 93 – 99.
  8. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta w kaplicy na cmentarzu o godz. 14.00 za śp. Julian Trawka. Módlmy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…