XIV Niedziela zwykła - 07.07.2019 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „Za polskie rodziny, aby skutecznie walczyły z zalewem demoralizacji”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2.  „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
    11.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
  3. Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek, środa i  czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek- Św. Jana z Dukli
    czwartek – Św. Benedykta, patrona Europy
    piątek – Św. Brunona z Kwerfurtu, apostoła Pomorza
    sobota– św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  6. W sobotę dzień modlitwy za papieża Franciszka i Ojczyznę.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 58 „c”- 72 „a”, za posprzątanie kościoła, placu oraz za ofiarę na sanktuarium.  Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty, jubilatom za wspaniały kosz. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 43 „a” – 51.

1. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.