VII Niedziela zwykła - 24.02.2019 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Królowej Korony Polskiej– P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
  3. Akcję Katolicką i Caritas zapraszamy na spotkanie we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W tym tygodniu wypada I-y piątek miesiąca. Po Mszy Świętej porannej odwiedzimy chorych. Od 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza Święta, po której zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. Jest to dzień Żołnierzy Wyklętych, pamiętajmy o ich ofierze ich życia w naszych modlitwach.
  5. Grupa muzyczna „Gratia” zaprasza na Wieczór Uwielbienia w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Przypominamy, że kandydatów do bierzmowania obowiązuje uczestnictwo w tym spotkaniu.
  6. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  7. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej i Komunii wynagradzającej w I-y piątek i w I-ą sobotę miesiąca.
  8. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 52-ty Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. U nas zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w  Rzeszowie. Na każdej Mszy Świętej Słowo Boże wygłosi ks. Zbigniew Beskur — Misjonarz Saletyn pracujący  w Nikopolu koło Zaporożu, na Ukrainie. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć tę misyjną działalność Kościoła. Zachęcamy do ofiarności.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 738 – 740 „f” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z 742 – 748.
  10. Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, zaprasza chłopców na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w budynku Instytutu przy ulicy Witolda w Rzeszowie w najbliższą niedzielę tj. 3 marca. Rozpoczęcie o godz. 9.30.
  11. Kurs przedmałżeński organizuje parafia w Tyczynie od I-ej niedzieli Wielkiego Postu. Rozpoczęcie godz. 17.00. Zapraszamy do udziału.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marian Chmiel. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….