V Niedziela zwykła - 10.02.1019 r.

1. W poprzednią niedzielę, dla rodziny Ziajów, którzy ucierpieli w wyniku pożaru, zebraliśmy do puszek 9.812,36. Poszkodowana rodzina składa  podziękowanie za hojność i zrozumienie, pragnąć odwzajemnić otrzymane dobro poprzez modlitwę w intencji wszystkich ofiarodawców.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janiny Zawiło
  3. W czasie ferii, Msze Święte tylko rano o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem o godz. 17.00. Kancelaria czynna od poniedziałku do środy po Mszy porannej; w czwartek i piątek od godz. 17.30.
  4. Jutro będziemy przeżywać XXVII Światowy Dzień Chorych pod hasłem: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”. Msza Święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia w sanktuarium o godz. 9.15. Przed Eucharystią możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 8.45. Zatroszczmy się, aby mogli w tym spotkaniu uczestniczyć wszyscy, którzy przez sakramenty pragnął zjednoczyć swoje cierpienia z krzyżem Jezusa.
  5. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via we wtorek o godz. 17.00.
  6. Schola, ma swoje spotkanie  w środę o godz. 16.00. Jest to dzień modlitwy za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.
  7. We czwartek święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Modlimy się o powrót do chrześcijańskich korzeni, naszego kontynentu.
  8. Spotkanie chóru w czwartek o godz. 18.00. Zachęcamy, jeszcze raz, do włączenia się w tę wspólnotę i posługę liturgiczną.
  9. W piątek o godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Msza Święta.
  10. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza we czwartek o godz. 17.30. Składka inwestycyjna, na remont kościoła.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 703 — 719 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z 720 – 735.