Świętej Bożej Rodzicielki - 01.01.2019 r.

1.    Dziś uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Dzień modlitw w intencji pokoju. Msze Święte jak w każdą niedzielę, nie ma tylko nieszporów. Po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu…” można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

2.    W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Zapraszamy do uczestnictwa.

3.    W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego, zmiana tajemnic różańcowych. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.

4.    Drodzy Parafianie, Pielgrzymi, Drodzy Goście!
Wkraczamy wspólnie w Nowy 2019 Rok. Z tej okazji przyjmijcie, od Waszych Duszpasterzy najserdeczniejsze życzenia:
pokoju w sercu, w naszych rodzinach i na świecie;
radości z życia w mocy Ducha Świętego;
głębokiej wiary na każdy dzień życia.
Niech Nowy Rok przybliża nas, z każdym dniem, do Boga. A On, nasz dobry Ojciec, niech darzy nas zdrowiem i nam błogosławi. Niech Maryja — Boża Rodzicielka, Pani Łaskawa wyprosi dla wszystkich u swojego Syna Jezusa Chrystusa wszelkie potrzebne dary i łaski na każdy dzień nowego roku, który rozpoczynamy.