IV Niedziela zwykła - 02.02.2019 r.

1.    Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne. Intencja na miesiąc luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”. Na wszystkich Mszach Świętych poświęcenie jabłek w dzień Św. Błażeja (z wyjątkiem Mszy o godz.11.15). O 15.30 w ramach nieszporów, adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.    Dzisiejszej Eucharystii o godz. 11.15 przewodniczyć będzie Ks. Bp Jan Wątroba. Po Mszy Świętej poświęcenie Zakładów Przetwórstwa w Błędowej.

3.    Dzisiaj także zbiórka do puszek dla rodziny z naszej parafii, która ucierpiała w wyniku pożaru. Zachęcamy do ofiarności.

4.    „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
11.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska

5.    We wtorek poświęcenie chleba i soli w dzień św. Agaty, męczennicy, na wszystkich Mszach Świętych..

6.    Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej (kl. III SP), w środę po Mszy Świętej wieczornej.

7.    W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu – tzw. „Godzina Święta”.

8.    Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w czwartek na Mszę Święta i odnowienie przymierza chrztu.

9.    W piątek o godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Msza Święta.

10.                      W sobotę rozpoczniemy obchody Dnia Chorego w naszej diecezji. Uroczysta Msza Święta w naszym DPS-ie o godz. 12.00 pod przewodnictwem ks. Bp Edwarda Białogłowskiego.

11.                      Decyzją Ks. Biskupa do naszej wspólnoty parafialnej na praktykę duszpasterską, od najbliższej soboty do Wielkanocy, został skierowany ks. Diakon Rafał Wesołowski, pochodzący z Nockowej. Witając Go w naszej wspólnocie parafialnej, życzmy wszelki Bożych łask i opieki Pani Łaskawej.

12.                      „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 693 — 702 za posprzątanie kościoła, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. Młodzieży, ministrantom i Panom dziękujemy za rozebranie szopki i choinek. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z 703 – 719.