IV Niedziela Wielkanocna - 12.05.2019 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się 56 Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne pod hasłem: „W mocy Ducha Świętego”. Wspieramy modlitwą powołanych do służby Bożej i modlimy się o dar nowych i świętych powołań, szczególnie z naszej parafii.
  2. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za czynne włączenie się w przeżywanie odpustu i procesji eucharystycznej oraz godne przyjęcie Księdza Biskupa. Szczególnie dziękujemy Służbie Liturgicznej, Straży Matki Bożej, orkiestrze, Paniom w strojach ludowych, Caritasowi, Akcji Katolickiej, młodzieży z KSM-u, rodzicom dzieci z rocznicy i bierzmowania oraz Panom Kościelnemu i Organiście.
  3. Msza i modlitwa o uzdrowienie odbędą się w naszej parafii 28 maja. Będziemy gościć dr Carol Razza z USA. Dlatego w następną  niedzielę, przed wszystkimi mszami dziesięć minut wcześniej  odbędą się katechezy wyjaśniające, aby to spotkanie przyniosło dobre owoce duchowe. Prowadzących modlitwy różańcowe prosimy o uwzględnienie tego wydarzenia.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara – P. Stanisław Chmiel
  5. We wtorek świętego Macieja apostoła, a w czwartek Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  6. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Pierwsza próba dla dzieci we czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W piątek o godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i o godz. 18.00 nabożeństwo majowe i Eucharystia.
  8. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w czwartek po Mszy Świętej. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  9. Także w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  10. „Bóg zapłać” rodzicom młodzieży z bierzmowania i rodzicom dzieci z rocznicy za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 1-11.