III Niedziela Adwentu - 15.12.2019 r.

1.  Dzisiejsza niedziela Adwentu nazwana jest niedzielą radości. Adwentowa radość wypływa z oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka dzisiejsza — inwestycyjna na remont kościoła.
  2. Trwa nawiedzenie relikwii Św. Jana Pawła II. Po każdej Eucharystii możliwość ucałowania. Pożegnanie relikwii nastąpi na Mszy Świętej o godz. 16.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę M.B. Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę M.B. Królowej Rodzin —  P. Władysława Ostrowska
  4. Od jutra rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  5. Przypominamy, że Roraty są celebrowane codziennie o godz. 17.00. Tylko w piątek będą o godz.18.00.W czwartek nowenna do świętych patronów diecezji, a w niedzielę do św. Jana Pawła II.
  6. W piątek spowiedź w naszej parafii. Początek o godz. 9.30 -12.00 z przerwą 10.30-11.00. Po południu od 15.30 do 18.00 z przerwą 16.30-17.00. Bardzo prosimy o skorzystanie za sakramentu pokuty, aby właściwe przeżyć święta Bożego Narodzenia. O godz. 9.00, na rozpoczęcie spowiedzi – nabożeństwo pokutne. Serdecznie zapraszamy do udziału. Módlmy się w rodzinach o dobrą spowiedź adwentową. Na stronie internetowej i fecebook`owej w poniedziałek pojawi się rachunek sumienia dla młodzież i starszych.
  7. Kończy się akcja Caritas pt. „Torba Miłosierdzia”. Wszystkie dary prosimy składać do wtorku (jest ich na razie bardzo mało). Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  8. Parafialny zespól Caritas zapraszamy we wtorek na spotkanie po Mszy Świętej wieczornej.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 277- 282 „a”, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 282 „b”– 288.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Stanisława Dubczyk, śp. Tadeusz Wójcik. Módlmy się o zbawienne ich dusz. Wieczny odpoczynek…