Chrystusa Króla - 24.11.2019 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po Mszy o godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj także zbiórka do puszek dla Seminarium Duchownego, jako tzw. „jesienna pomoc”.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Matki Kościoła – P. Anna Ziaja
    11.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
  4. Jutro Św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki parafii w Tyczynie. Uroczysta Suma o godz. 11.00 Ksiądz Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
  5. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta W tym dniu rozpoczęcie nowenny przed Niepokalanym Poczęciem.
  6. W sobotę święto Św. Andrzeja Apostoła. Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, szczególnie rodziny spodziewające się dziecka oraz małżeństwa pragnące posiadać potomstwo.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana oraz nowy rok duszpasterski. U nas zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  8. Do konserwatora zabytków zostały oddane figury Ewangelistów oraz Figura Dobrego Pasterza z ambony.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 236- 243, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 243 „a” – 254.