XXXII Niedziela zwykła - 11.11.2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy 100 – lecie odzyskania przez Polska niepodległości. Dodatkowa Msza Święta za Ojczyznę o godz. 14.00. Wcześniej poświęcenie odnowionej figury NSPJ. Szczegóły na plakatach.  Składka na utrzymanie cmentarza.„Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
  2.  9.15 różę Św. Faustyny – P. Władysława Sitarz
    11.15 różę Św. Teresy – P. Bernadeta Chmiel
  3. We wtorek dzień modlitwy za Ojczyznę, papieża Franciszka. Po Mszy wieczornej spotkanie koła przyjaciół radia Maryja i radia Via.
  4. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wspominkowe, a później Msza Święta.
  5. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 – nowenna do MB Łaskawej. Serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy Świętej. Składka na remont kościoła.
  8. Także w przyszłą niedzielę II Światowy Dzień Ubogich. Słowo Boże wygłosi ks. Władysław Srebrny z parafii Rzeszów – Bł. Władysława Findysza. Komitet budowy kościołą z tej parafii będzie zbierał ofiary do puszek na budowę świątyni.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 395-413 „a” za posprzątanie kościoła,  placu, wygrabienie liści  i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę, prosimy rodziny z Chmielnika z 423– 434 (z naszej parafii).
  10. W tygodniku „Niedziela”, znajduje się artykuł o uroczystości konsekracji osoby w naszej parafii. Zachęcamy do nabycia gazety.
  11. Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie Społecznego Gimnazjum Doliny Strugu zapraszają w przyszłą niedzielę, o godz. 17.15 na wieczór patriotyczny.
  12. Parafia w Tyczynie zaprasza na wypominki nauczycielskie we wtorek o godz. 17.30.
  13. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: śp. Jan Jaworski, Władysława Szczęch, Tadeusz Pyziak, ks. Tadeusz Ziaja w Dobieszynie. Modlimy się o zbawienie ich dusz. Wieczny odpoczynek…