XXV Niedziela zwykła - 23 września 2018 r.

1.     „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
9.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
11.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras

2.    Nasza Parafia ciągle doświadcza wielu łask za pośrednictwem Naszej Matki, Pani Łaskawej. W dniu dzisiejszym świętujemy 50-lecia śmierci Św. Ojca Pio, założyciela dzieła miłosierdzia w San Giovanni Rotondo, zaś jutro o godzinie 17.00 będziemy przeżywać niecodzienną uroczystość. Jest to jubileusz 25-lecia w naszej Parafii, Domu Pomocy imieniem Św. Ojca Pio, czyli naszego chmielnickiego Domu Ulgi w Cierpieniu. Powstanie i działalność tego Domu to namacalny, kolejny dowód na opiekę Matki Bożej nad nami. Jutro także J. E. Ksiądz Biskup Kazimierz Górny poświęci kamień węgielny i przez ten fakt będziemy prosić nasza Matkę, i Królową o pomoc i Boże Błogosławieństwo nad rozpoczynająca się inwestycją budowy wspaniałego obiektu — szkolnego internatu. W naszym Sanktuarium w czasie jutrzejszych Uroczystości będzie modlił się z nami J.E. Ks. Biskup Antonii Pacyfik Dydycz, który wygłosi do nas homilię, a którego często słyszymy w „Radio Maryja”. Nowi członkowie Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio otrzymają od Niego pamiątkowe obrazy Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian o modlitewne uczestniczenie w tych historycznych i radosnych chwilach.

3.    Zapraszamy jutro kandydatów do bierzmowania zarówno z klasy VIII jak i IIIG do uczestnictwa w tej uroczystości. Będzie to ich spotkanie formacyjne.

4.    W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.

5.    W sobotę świętych archaniołów: Michała. Gabriela i Rafała. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.

6.    W przyszłą niedzielę, składka na remont ośrodka Caritas w Myczkowcach. Ksiądz Biskup Ordynariusz zachęca do ofiarności.

7.    „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 339– 347 „d” za posprzątanie kościoła,  placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę, prosimy rodziny z Chmielnika z 348– 353. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.

8.    W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józef Szczypek. Modlimy się o zbawienie jego duszy. Wieczny odpoczynek…