XIV Niedziela zwykła - 08.07.2018 r.

1.    „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę Św. Łucji – P. Anna Tereszkiewicz
11.15 różę Bł. Karoliny Kózka – P. Stanisława Szczepańska

2.     W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
środa – Św. Benedykta, patrona Europy
czwartek – Św. Brunona z Kwerfurtu, apostoła Pomorza
piątek – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników

3.    W środę nowenna miesięcy za wiarę i Ojczyznę, przed rocznicą odzyskania niepodległości.

4.    W piątek Dzień Modlitw za Ojca Świętego Franciszka i naszą Ojczyznę. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.

5. W przyszłą niedzielę – chrzty. Katecheza dla rodziców i zapisy w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na remont kościoła.

7.    Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek, środa i  czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.

8.    „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 231-239 „a”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 240– 249 „a”.

9.    Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Uniwersytet Rzeszowski  zaprasza do studiowania na kierunku „Nauki o rodzinie”. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.