XI Niedziela zwykła - 17.06.2018 r.

1.    Składka dzisiejsza na remont kościoła.

2.    Dzisiaj nasz parafialny festyn – „Parafiada” na stadionie. Rozpoczęcie o godz. 17.00, zakończenie o 22.00. Zapraszamy do uczestnictwa. Nasz festyn nie ma charakteru dochodowego. Ma być okazją do rodzinnego spędzania Dnia Pańskiego. Jakikolwiek dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

3.    Dzisiaj nie ma dzisiaj nieszporów. O godz. 16.00 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp Jana Wątroby z okazji pielgrzymki Domowego Kościoła diecezji rzeszowskiej.

4.    „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
11.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas

5.    Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, po Mszy Świętej wieczornej. Tylko w piątek o godz. 18.00. W niedziele o 15.30.

6.    W poniedziałek pielgrzymka dzieci, które w tym roku po raz pierwszy w pełni uczestniczyli we Mszy Świętej, wraz z rodzicami — do Krasnobrodu i Zamościa. Wyjazd o godz. 6.15 z parkingu przed kościołem. Powrót ok. 21.00.

7.    We wtorek nowenna do świętych patronów diecezji. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas po Mszy Świętej wieczornej.

8.    W piątek zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w czwartek od godz. 17.15.Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, aby spowiedzi nie odwlekać do I-ego piątku, aby z czystym sercem dziękować Bogu za rok szkolny.

9.    W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.

10.        W piątek nowenna do Św. Jana Pawła II, a w sobotę  do Św. O. Pio po Mszy porannej.

11.        W sobotę Dzień Ojca. Będziemy modlić się w czasie Mszy Świętej wieczornej i nowenny za ojców. Dla żyjących o błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość wieczną.

12.        W przyszłą niedzielę uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Składka na biedne kościoły w diecezji.

13.        Są jeszcze miejsca na jednodniową pielgrzymkę do sanktuarium Św. Krzyża w Górach Świętokrzyskich. Zapisy w zakrystii. Proszę podać PESEL do ubezpieczenia, kto tego jeszcze nie zrobił. Szczegółowy plan, od jutra, na stronie internetowej.

14.        Można się zapisać w zakrystii na 41-ą Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę w grupie Św. Kazimierza. Do udziału zaprasza Biskup Rzeszowski w komunikacie.

15.   „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 200-214, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 215– 224”a”.