X Niedziela zwykła - 10.06.2018 r.

1.    Dzisiejsza składka na radio Via, oraz zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

2.    Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, po Mszy Świętej wieczornej. Tylko w piątek o godz. 18.00.

3.    „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę MB Wspomożenia Wiernych – P. Alicja Szczepanik
11.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz

4.    W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie osób pragnących włączyć w organizację festynu. Zapraszamy szczególnie osoby, chętne do pieczenia ciasta. Kontakt z Ks. Grzegorzem.

5.    Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.

6.    Spotkania kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu, po Mszy Świętej wieczornej:
środa – klasy VII
czwartek – klasy II Gimnazjum

7.    W środę wspomnienie Św. Antoniego, odpust w Budziwoju. Ksiądz Proboszcz i parafianie zapraszają na godz. 18.00. Jest to dzień modlitwy za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.

8.    W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

9.    W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.

10.   W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na remont kościoła. Na stadionie festyn parafialny. Rozpoczęcie o godz. 17.00, zakończenie 22.00. W programie wiele atrakcji. Będą przedstawiciele ZUS i KRUS. Można będzie zadawać pytania, a nawet zawrzeć korzystną umowę (potrzebny dowód).

11.   W przyszłą niedzielę pielgrzymka Domowego Kościoła diecezji rzeszowskiej. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp Jana Wątroby o godz. 16.00. Nie będzie nieszporów.

12. W tygodniku „Niedziela” artykuł o odpuście Matki Bożej Łaskawej, zachęcamy do czytelnictwa.

12.    Parafia organizuje jednodniową pielgrzymkę do sanktuarium Św. Krzyża w Górach Świętokrzyskich. Wyjazd 23.06 z parkingu pod kościołem o godz. 5.00. W programie katedra w Kielcach, sanktuarium Św.  Antoniego w Rytwianach. Koszt ok. 70 zł. Powrót ok. 22.00. Zapisy w zakrystii. Proszę podać PESEL.

13. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 192-198, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 200– 214.

14.        W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jan Dziura. Modlimy się o zbawienie jego duszy. Wieczyny odpoczynek…