V Niedziela zwykła - 04.02.2018 r.

1.    Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne. Intencja na luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”. Dziś o 14.00 w kaplicy na cmentarzu pogrzeb śp. Tadeusza Fuglewicza.

2.    „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę Św. Faustyny – P. Władysława Sitarz
11.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka

3.    W czasie ferii, Msze Święte tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem Kancelaria czynna od poniedziałku do środy po Mszy porannej; w czwartek i piątek od godz. 17.30.

4.    Jutro poświęcenie chleba i soli w dzień św. Agaty, męczennicy.

5.    W piątek o godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Msza Święta.

6.    W przyszłą niedzielę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Módlmy się w ich intencji. Rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Trzeźwość naszego narodu.

7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 25 – 32  za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. Młodzieży, ministrantom i Panom za rozebranie szopki i choinek W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 33 – 43 „b”.

8. Rozpoczynamy rejestrację na ŚDM do Panamy, jak informują plakaty. Szczegóły w zakrystii.

9.    Caritas Diecezji rzeszowskiej zwraca się z prośbą, aby 1 procent z podatku przekazać na dzieła charytatywne Kościoła. Caritas wspiera skomplikowane operacje, pomaga w rehabilitacji, zakupie sprzętu, prowadzi 14 specjalistycznych placówek, udziela pomocy poszkodowanym. Ulotki są na stoliku pod chórem.

10.   W przyszłą niedzielę w Rzeszowie w Bazylice O.O. Bernardynów konferencja z okazji 100-lecia urodzin ks. abp Ignacego Tokarczuka. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

11.   W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Aleksander Kawalec. Módlmy się o zbawienie Jego duszy i za śp. Tadeusza. Wieczny odpoczynek…