IV Niedziela zwykła - 28.01.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej popołudniowej, czyli około godz. 17.00; wieczór uwielbienia w wykonaniu naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.„Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Jadwigi – P. Stanisława Kaplita
    11.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
  2. W czasie ferii, Msze Święte tylko rano, z wyjątkiem czwartku, piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem Kancelaria czynna od poniedziałku do środy po Mszy porannej; w czwartek i piątek od godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca. Po Mszy świętej wieczornej – adoracja tzw. „Godzina Święta”.
  4. W piątek – 2 lutego — święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.15,  9.15. O godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe  i Msza Święta, po której zmiana bilecików straży honorowej NSPJ.
    Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach Świętych, prosimy przynieść świece.
    Jest to dzień modlitw i intencji osób konsekrowanych. Modlimy się w intencji Zakonników i Zakonnic, szczególnie za pochodzących z naszej parafii oraz za Siostry Felicjanki tutaj pracujące.
    Składka przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w diecezji.
  5. W I-a sobotę miesiąca, od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Zmiana ze względu na piątkowe święto.
  6. W sobotę poświęcenie jabłek, z okazji Św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy Świętej.
  7. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej i Komunii wynagradzającej w I-y piątek i w I-ą sobotę miesiąca.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 19 – 23  za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 19 „a’ – 25 „a” .
  10. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.