III Niedziela zwykła - 21.01.2017 r.

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończymy we czwartek – w dzień nawrócenia Św. Pawła.  Składka dzisiejsza inwestycyjna – na remont kościoła.
  2. Dzisiaj rozpoczęcie nawiedzenia relikwii i obrazu „Szlachetni Polacy w służbie zdrowia” w DPS-ie o godz. 10.00.
  3. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Te dni są okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz
  5. Jutro nowenna do Św. Jana Pawła II po Mszy wieczornej, a we wtorek do Św. O. Pio, po Mszy porannej.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej, czyli około godz. 17.00; wieczór uwielbienia w wykonaniu naszego zespołu muzycznego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 13 „d”– 17  za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 19 – 23.
  9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marian Nazimek. Modlimy się o zbawienie jego duszy. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…