XXXII Niedziela zwykła - 12.11.2017 r.

1. Dzisiaj przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się za prześladowanych chrześcijan z Bliskiego Wschodu, których możemy wesprzeć ofiarami do puszek.

2. Od dzisiaj można nabyć książkę „Księga łask w sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku” w cenie 16 zł. Postarajmy się, aby ta książeczka była w każdej rodzinie. Można ją podarować krewnym, pochodzącym z naszej parafii, czy innym znajomym.Sprzedaż na podcieniach w Sali nr 3.

3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Antoni – P. Stanisław Kozłowski

4. W poniedziałek dzień modlitwy za Ojczyznę i papieża Franciszka.

5. Spotkanie koła przyjaciół „Radia Maryja” i „Radia Via” we wtorek, po Mszy wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych w środę po Mszy Świętej wieczornej.

7. Społeczne Gimnazjum Doliny Strugu zaprasza na Mszę Świętą w piątek o godz. 11.00 z okazji Bł. Karoliny, patronki młodzieży.

8. Kolejny wieczór uwielbienia w piątek po Mszy Świętej wieczornej i wypominkach. Nie będzie adoracji przed Eucharystią.

9. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 – nowenna do Matki Bożej Łaskawej. Serdecznie zapraszamy.

10. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.

11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 756– 784 za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium i ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej z nr139–140 „a’ .

12. Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie Społecznego Gimnazjum Doliny Strugu zapraszają w przyszłą niedzielę, o godz. 17.15 na wieczór patriotyczny poświęcony płk. Leopoldowi Lisie -Kuli.