XXVIII Niedziela zwykła - 15.10.2017 r.

1. Dzisiaj odbywa się tradycyjne liczenie wiernych. Różaniec o godz. 15.30. Szczególniezapraszamy rodziny, które straciły dziecko jakiekolwiek powodu. Dziś także zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Moniki– P. Emilia Murias
    11.15 różę Św. Barbary – P. Krystyna Dzierżak

3. Akcję Katolicką i Caritas zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

4. W środę wspomnienie Św. Łukasza – dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia.

5. W czwartek nowenna do świętych patronów diecezji.

6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta.

7. W piątek Św. Jana Kantego – odpust w Błędowej, Ksiądz Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają na Mszę o godz. 17.00.

8. W przyszłą niedzielę, rozpoczniemy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Naszą modlitwą i ofiarą wesprzemy naszych misjonarzy. Na nabożeństwie różańcowym, nowenna do Św. Jana Pawła II. Będzie dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. W tym dniu będziemy gościć S.S. Felicjanki, które pracują na Ukrainie i podzielą się z nami świadectwem życia. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć przedszkolew tym kraju.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 730 – 735 „c” za posprzątanie kościoła,placu, złożoną ofiarę i ofiarowane kwiaty. W sobotę od godz. 8.00, prosimy rodziny z Chmielnika z 739 „b” – 740 „f”.

10. Dziękujemy wszystkim którzy złożyli podpisy pod obywatelskim projektem uchwały chroniącym życie nienarodzonych. W naszej parafii 1/3 uczęszczających na niedzielną Mszę złożyła takie świadectwo wiary.

11. W sobotę w rzeszowskiej katedrze Diecezjalny Kongres Misyjny. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie.