XX Niedziela zwykła -20.08.2017 r.

1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
    11.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
  2. W tym tygodniu Msze Święte zarówno rano jak i wieczorem. Kancelaria, jak w czasie wakacji.
  3. Jutro Msza Święta o godz. 18.00, a później modlitwa o uzdrowienie ciała i duszy prowadzona przez wspólnotę „Głos Pana” ze Skierniewic. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  4. We wtorek po Mszy porannej nowenna do Św. Jana Pawła  II, a w środę do Św. O. Pio.
  5. Spowiedź przed odpustem, w środę od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta za zmarłych z kazaniem w Sanktuarium i procesja na cmentarz. Bardzo prosimy uporządkować groby na cmentarzu, zadbać o groby zapomniane.
  6. We czwartek odpust ku czci Św. Bartłomieja, patrona naszego kościoła parafialnego. Msze Święte o godz. 7.15, 11.00 i 18.00. Na Sumę o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie ks. Grzegorz Kot, diecezjalny duszpasterz trzeźwości zapraszamy: Straż Matki Bożej, Panie do niesienia obrazów, mężczyzn do chorągwi, ministrantów, scholę, dzieci do sypania kwiatów, dzieci z Komunii i Rocznicy w albach.
  7. Na Mszy o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych. Zapraszamy delegacje z wieńcami już na godz. 10,00. Bryczkami przewieziemy je po parafii, jako wyraz dziękczynienia za dar chleba.
  8. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  9. W sobotę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, polecajmy opiece Maryi naszą Ojczyznę. Po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Łaskawej.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 536 „b” – 570 za posprzątanie kościoła,  placu,  ofiarowane kwiaty i ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z 571 – 590.
  11. Sklepik czynny w dniu odpustu.
  12. W przyszłą niedzielę w katedrze rzeszowskiej diecezjalne dziękczynienia za dar chleba. Rozpoczęcie o godz. 11.00, uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 pod przewodnictwem Bp. Jana Wątroby.
  13. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na Ogólnopolskie Dożynki. Wyjazd 02.09 (sobota) o godz. 23.00. Zapisy w zakrystii. Proszę podać PESEL do ubezpieczenia.
  14. W środę wspomnienie bł. Władysława Findysza. W Nowym Żmigrodzie uroczystości diecezjalne od godz. 11.00.