XVI Nieziela zwykła - 23.07.2017 r.

 1. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji Św. Krzysztofa. Zbieramy ofiary do puszek na pojazdy dla polskich misjonarzy.
 2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
   9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
  11.15 różę NSPJ – P. Anna Szydełko
 3. W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia:
  poniedziałek – Św. Kingi
  wtorek – Św. Jakuba Apostoła
  środa – Św. Joachima i Anny
  sobota — Św. Marty
 4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
 5. W przyszły poniedziałek – 31 lipca w Miejscu PiastowymXIII Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Udamy się z pielgrzymką autokarową z parafii. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 16.00. Prosimy zapisywać się na listę w zakrystii. Do ubezpieczenia proszę podać Pesel.

 6. W przyszłą niedzielę nieszpory kapłańskie o godz. 15.30. Zachęcamy do udziału.

 7. W naszej Parafii utworzyliśmy Klub Seniora w nowym budynku DPS. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc i dlatego zapraszamy chętnych do dołączenia się do grupy uczestniczącej w ciekawych zajęciach oraz skorzystania z rehabilitacji. Zapisy od najbliższego poniedziałku po porannej Mszy Świętej w biurze Klubu Seniora (decyduje kolejność zapisów).

 8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 449 – 461 (Bucznik z naszej parafii)za posprzątanie kościoła,placu i ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 462 – 499 (z naszej parafii).

  W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsca wiecznego odpoczynku śp. Adama Wisz. Módlmy się o zbawienie Jego duszy. Wieczne odpoczywanie…