XV Niedziela zwykła - 16.07.2017 r.

1. Składka dzisiejsza inwestycyjna na organy do kaplicy cmentarnej.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się XVIII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa patrona kierowców pod hasłem „Niesiemy miłosierdzie drogami świata”. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, a ministranci będą zbierać do puszek, ofiary od kierowców na środki transportu dla misjonarzy.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Jezusa Miłosiernego – P. Anna Kmiotek
    11.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Św. Szymona z Lipnicy
    czwartek – Bł. Czesława
    sobota – Św. Marii Magdaleny
  5. W środę nowenna do świętych patronów diecezji po Mszy porannej. W sobotę do Św. Jana Pawła II, a w niedziele po Mszy o godz. 7.15 do Św. O. Pio.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  7. Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek, środa i  czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 435 – 448 za posprzątanie kościoła,  placu, ofiarowane kwiaty i ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z 449 – 461 (Bucznik z naszej parafii). Kwiaty ofiarują nowożeńcy.