XIV Niedziela zwykła - 09.07.2017 r.

1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski
    11.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Św. Benedykta, patrona Europy
    środa – Św. Brunona z Kwerfurtu, apostoła Pomorza
    czwartek – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
    sobota – Św. Bonawentury, doktora Kościoła
  3. W czwartek Dzień Modlitw za Ojca Świętego Franciszka i naszą Ojczyznę.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  5. Od kilkunastu lat w naszej parafii na wspólnej modlitwie, gromadzi się Grupa Modlitwa Świętego Ojca Pio. Wspólnota ta,zaprasza wszystkich chętnych w każdy piątek o godzinie 16 00 na rozważania, różaniec i adorację.

6. W przyszłą niedzielę – chrzty. Katecheza dla rodziców i zapisy w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na organy do kaplicy cmentarnej.

8. Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek, środa i  czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 413 – 434 (z naszej parafii) za posprzątanie kościoła,  placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika nr 435 – 448.