XIII Niedziela zwykła - 02.07.2017 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „Za polskie rodziny, aby skutecznie walczyły z zalewem demoralizacji”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Antoniego – P. Stanisław Kozłowski
    11.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
  3. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek środa i czwartek po Mszy porannej, piątek po Mszy wieczornej. W tym tygodniu Msza wieczorem dodatkowo w czwartek.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek – Św. Tomasza Apostoła
    czwartek – Bł. Matki Teresy Ledóchowskiej – patronki misji
    sobota – Św. Jana z Dukli, patrona archdiec. Przemyskiej
  5. W tym tygodniu I-y czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu tzw. „Godzina Święta”.
  6. W I-y piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu  i spowiedź.  O godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza Święta. Później wymiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 393 – 410 za posprzątanie kościoła,  placu i ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z 413 – 434 (tylko z naszej parafii).
  8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ks. Józef Żółtek wikariusza w Chmielniku w latach 1961 — 62. Modlimy się o zbawienie jego duszy. Wieczyny odpoczynek…