XII Niedziela zwykła - 25.06.2017r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta pogrzebowa w kaplicy cmentarnej za śp. Bolesław Chwaszcz o godz. 14.00. Składka na biedne kościoły w diecezji.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara – P. Jan Jaworski
    11.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
  3. We czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 zakończenie nabożeństw czerwcowych, później Msza Święta.
  5. W I-ą sobotę nowenna i procesja z kopią Obrazu Matki Bożej Łaskawej oraz zawierzenie poszczególnych stanów. Zapraszamy małżeństwa pragnące posiadać dzieci i te, które oczekują na potomstwo.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  7. Można się zapisać w zakrystii na 40-ą Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę w grupie Św. Kazimierza.
  8. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 385 „a” -392 „c” za posprzątanie kościoła,  placu, ofiarowane kwiaty i ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z 393 — 410 . Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józef Gąsior. Modlimy się o zbawienie jego duszy i za śp. Bolesław Chwaszcz. Wieczyny odpoczynek…