XI Niedziela zwykła -18.06.2017 r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 9.15. Nie ma dzisiaj nieszporów. O godz. 16.00 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp Jana Wątroby z okazji pielgrzymki Domowego Kościoła diecezji rzeszowskiej. Składka dzisiejsza na organy do kaplicy cmentarnej.
  2. Wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało, Panom ze Straży Matki Bożej, orkiestrze, służbie liturgicznej, harcerzom, Paniom niosących feretrony, Panom niosącym chorągwie oraz tym, którzy przyczynili się do przepięknego przebiegu nabożeństwa jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Zachęcamy do uczestniczenia w procesjach Eucharystycznych podczas oktawy Bożego Ciała. To zaproszenie kierujemy do dzieci – szczególnie z klasy III i IV, młodzieży i dorosłych.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Bartłomieja – P. Józef Ziaja
    11.15 różę Św. Michała Archanioła – P. Tadeusz Majewski
  5. W poniedziałek nowenna do świętych patronów diecezji.
  6. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół i błogosławieństwo dzieci.
  7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Członkowie Straży Honorowej NSPJ w tym dniu, mają możliwość zyskania odpustu zupełnego.
  8. W piątek zakończenie roku szkolnego – Msza Święta o godz. 8.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w czwartek od godz. 17.15.
  9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.
  10. W czwartek nowenna do Św. Jana Pawła II, a w piątek  do Św. O. Pio po Mszy porannej.
  11. W sobotę uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  12. W przyszłą niedzielę składka na biedne kościoły w diecezji.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 372-385 za posprzątanie kościoła,  placu i ofiarę na sanktuarium.  Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z 385 „a”- 392 „c”.
  14. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Cecylii Szela. Modlimy się o zbawienie jej duszy. Wieczyny odpoczynek…