VII Niedziela zwykła - 19.02.2017 r.

1. Składka dzisiejsza na organy do kaplicy cmentarnej.

2. Dziś nowenna do świętych patronów diecezji rzeszowskiej, po Mszy Świętej o godz. 7.15.

3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszko – P. Stanisław Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski

4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

5. W środę katedry Św. Piotra. Modlimy się w intencjach Ojca Świętego.

6. We czwartek po Mszy wieczornej, w kościele, spotkanie rodziców uczniów kl. III SP w sprawie komunii.

7. Nowenna do św. Jana Pawła II w środę po Mszy Świętej wieczornej, a do Św. O. Pio w czwartek po Mszy porannej.

8. Wieczór modlitewny odbędzie się w piątek, po Mszy Świętej wieczornej. Poprzez wspólne śpiewanie i modlitwę będziemy uwielbiać Boga. Prowadzić będzie zespół muzyczny ks. Ryszarda. Zapraszamy młodzież
    i starszych.

9. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 50-ty Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 234– 242  za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za kwiaty. W sobotę  prosimy rodziny z Chmielnika z nr 243 -253. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.

11. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp.: Anna Czarnota, Czesława Szydełko i Kazimierz Zięba. Dusz zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu — Wieczne odpoczywanie….