VI Niedziela zwykła - 12.02.2017 r.

1. Dziś Rada Sołecka Chmielnika zbiera ofiary do puszek jako pomoc dla Fabiana Ciury, chorego na nowotwór. Zachęcamy do ofiarności.
  2. Dzisiaj także dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.

3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Antoniego – P. Stanisław Kozłowski

4. We wtorek Święto Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Modlimy się o świętość naszego kontynentu. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja
    i Via, we wtorek po Mszy Świętej.

5. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w środę po Mszy Świętej wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na organy do kaplicy cmentarnej. Nowenna do świętych Patronów diecezji rzeszowskiej, po Mszy Świętej o godz. 7.15.

7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 226„a”– 233  za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę, od godz. 8.00  prosimy rodziny z Chmielnika z nr 234 -242. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.

8. Z okazji 25-lecia diecezji oraz z okazji Roku Maryjnego jest organizowana Pielgrzymka diecezjalna do Rzymu i Lourdes. Szczegóły w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Marian Wróblewski i Zdzisław Łazarz. Wieczne odpoczywanie….